e-mail: biuro.levito@gmail.com

O NAS

Jesteśmy firmą z Gliwic, która zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji w sektorze budownictwa mieszkaniowego na terenie Śląska i okolicznych województw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu, nadzorze oraz koordynacji projektów inwestycyjnych. Właściciel firmy jest osobą, która posiada uprawnienia w branży konstrukcyjno-budowlanej i pełni funkcję kierownika budowy, dzięki czemu nasze usługi są profesjonalne z zachowaniem przestrzegania wszelkich przepisów prawa i procedur obowiązujących w budownictwie. Dzięki współpracy z dyrektorem krajowym w zakresie doradztwa finanasowego, oferujemy także symulacje kredytowe na zakup oraz budowę domu w bardzo atrakcyjnych warunkach.

Doświadczenie i profesjonalizm

Sprawnie przeprowadzamy cały proces inwestycyjny : od konsultacji w zakresie symulacji kredytowych, poprzez pomoc w uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę, kompleksowe wykonawstwo aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Co nas wyróżnia?

Najwyższa jakość - dzięki brygadom wyspecjalizowanych fachowców oraz współpracy z cenionymi producentami materiałów budowlanych.

Zaangażowanie - robimy wszystko co możemy, aby klient był zadowolony z efektu naszej pracy.

Profesjonalny nadzór - dzięki posiadanym uprawnieniom budowlanym oraz zdobytemu doświadczeniu na różnych płaszczyznach branży budowlanej.


Terminowość - z każdym klientem ustalamy harmonogram, który jest dla nas podstawowym elementem planowania inwestycji.

Atrakcyjna cena - dzięki posiadanemu doświadczeniu i zdobytym kontaktom udaje nam się maksymalnie zoptymalizować koszt inwestycji.

Elastyczność - wykonamy prace w takim zakresie, jakie są oczekiwania klienta.